Depilace voskem, cukrovou pastou a brazilská depilace

V našem kosmetickém salónu v Jílovém u Prahy nabízíme depilaci voskem i cukrovou pastou včetně brazilské depilace intimních partií, proto záleží na Vás, jakou depilaci si vyberete. Depilujeme všechna místa na těle, které potřebujete. Depilace vydrží cca 3 – 5 týdnů, vždy záleží, ale na depilovaném místě a na klientce. Pokud máte citlivější pokožku, doporučujeme depilaci cukrovou pastou, které méně dráždí a chloupky se trhají po směru růstu. Cukrová pasta je 100% přírodní. Zabýváme se i depilací intimních partií. Tuto depilaci obzvlášť doporučujeme, jelikož po opakovaném depilování Vám bude růst maximálně 1/3 množství chloupků. Chloupky postupně slábnou, kdežto po pravidelném holení naopak sílí.

Před depilací:

Pro dobrou depilaci je vhodné mít chloupky cca 5 mm dlouhé. Pokud se vůbec klientka neholí, je nezbytné při první depilaci 14 dní před chloupky oholit. Dále prosíme klientky o dodržování hygieny před depilaci a depilované místa před depilaci nemazat krémem.

 

Pánskou depilaci neprovádíme.

Depilace cukrovou pastou slouží k dočasnému až úplnému odstranění chloupků i s kořínky na celém těle. Depilaci cukrovou pastou provádíme na libovolné části těla, včetně obočí, tváří, intimních partií, nohou, paží a břicha.

Co je to cukrová depilace?

Depilace cukrovou pastou je velmi stará metoda depilace, která vychází z tradicí Blízkého východu a těší se velké oblibě po celém světě. Arabské ženy již staletí používají pro depilaci lepivou hmotu, která se v kuličce volně pohybuje po kůži. Cukrová pasta je měkká a teplá, snadno přilne a snižuje tak i bolest při depilaci.

Proč je depilace cukrovou pastou tak oblíbená?

Je to pravděpodobně pro její unikátní vlastnosti – minimálně dráždí pokožku při depilaci a zanechává ji příjemně hladkou. Z pokožky a oblečení se odstraní čistou vodou. Depilační cukrová pasta Pandhy’s neobsahuje žádné parfémy, chemické prvky, barviva a proto nezpůsobuje alergické reakce.

Depilační cukrová pasta se vmasíruje ve vlažném stavu do pokožky, přilne pouze ke chloupkům a součastně šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky. Cukrovou depilací je oproti teplému vosku možno odstraňovat kratší chloupky.