Dnes je standardem ženy starat se také o své ruce a nehty. Proto Vám nabízíme jak péči o nehty přírodní, tak umělé. Pokud nechcete čekat až Vám nehty narostou či se jim zlepší kvalita, uděláme Vaším nehtům modeláž.

Tímto ale veškerá péče o nehty a ruce nekončí, v podzimním a zimním období doporučujeme provádět pravidelně i parafínové zábaly s maskou, který Vaše ruce prohřeje, zvláční a zjemní viditelně pokožku. Nabízíme také anti-age ošetření na ruce Biorepeel.

manikúra

Manikúra

úprava přírodních nehtů, jejich délky, ošetření kůžiček, rukou, včetně výživného či barevného nalakování.

Shellac

permanentní lakování Shellacem, který vydrží na normálních nehtech 14 až více dní. Trvanlivost Shellacu závisí na kvalitě Vašich nehtů, proto se často může lišit. O vhodnosti aplikace Shellacu na Vaše nehty se poraďte s naší manikérkou.

Modeláž nehtů

aplikace gelových nehtů na Vaše přírodní. Vhodná pro kohokoli, kdo nemá svojí kvalitu nehtu dobrou a zároveň pro ty klientky, které chtějí maximální trvanlivost ošetření nehtů. Pracujeme s kvalitními materiály a máme na výběr více než 250 barev.v

Parafínový zábal na ruce

zábal pro prohřátí a zjemnění pokožky rukou, vhodný pro suché ruce a trpící v zimním období. Lze aplikovat i během pedikúry, kosmetiky a řas.

Anti-age ošetření rukou BiorepeeL

revitalizace pokožky, stimulace přirozenému procesu biosyntézy. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, urychluje regeneraci buněk, proniká do hlubších vrstev pokožky, obnovuje pružnost, vyrovnává tón pleti a zbarvení, snižuje nadměrný kožní keratin. Ošetření je bezbolestné a výsledek viditelný ihned.