Dnes je standardem ženy starat se také o své ruce a nehty. Proto Vám nabízíme jak péči o nehty přírodní, tak umělé. Pokud nechcete čekat až Vám nehty narostou či se jim zlepší kvalita, uděláme Vaším nehtům modeláž.

Tímto ale veškerá péče o nehty a ruce nekončí, v podzimním a zimním období doporučujeme provádět pravidelně i parafínové zábaly s maskou, který Vaše ruce prohřeje, zvláční a zjemní viditelně pokožku. 

manikúra

Manikúra

úprava přírodních nehtů, jejich délky, péče o  kůžičky, rukou, včetně výživného či barevného nalakování.

Shellac / GELLAK

permanentní lakování Shellacem, který vydrží na normálních nehtech 14 až více dní. Trvanlivost Shellacu závisí na kvalitě Vašich nehtů, proto se často může lišit. O vhodnosti aplikace Shellacu na Vaše nehty se poraďte s naší manikérkou.

Modeláž nehtů

aplikace gelových nehtů na Vaše přírodní. Vhodná pro kohokoli, kdo nemá svojí kvalitu nehtu dobrou a zároveň pro ty klientky, které chtějí maximální trvanlivost nehtů. Pracujeme s kvalitními materiály a máme na výběr více než 250 barev.

Parafínový zábal na ruce

zábal pro prohřátí a zjemnění pokožky rukou, vhodný pro suché ruce a trpící v zimním období. Lze aplikovat i během pedikúry, kosmetiky a řas.

Anti-age péče o ruce

revitalizace pokožky, stimulace přirozenému procesu biosyntézy. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, urychluje regeneraci buněk, proniká do hlubších vrstev pokožky, obnovuje pružnost, vyrovnává tón pleti a zbarvení, snižuje nadměrný kožní keratin. Péče je bezbolestná a výsledek viditelný ihned.