Řasy řeší dnes skoro každá žena. Ne každá z nás má to štěstí dlouhých a přirozených řas. My Vám ale můžeme pomoci. Nabízíme několik metod pro Vaše krásné a dlouhé řasy nebo zlepšení Vašich řas.

Barvení řas

Vaše světlé řasy obarvíme a tak budou daleko výraznější. Barvení řas vydrží 4 – 6 týdnů a často klientky využívají barvení na letní dovolené

Lash lifting s Lash botoxem

Vhodné ošetření pro ty z Vás, které upřednostňují přirozené řasy a chtějí je zvýraznit. Vaše rovné řasy otočíme lash fillerem směrem nahoru. Dojde tak k jejich otočení a optickému prodloužení. 

Součástí procedury je i barvení řas a 

Lash Botox – extrémní výživa řas pro jejich růst.

Lash Botox

extrémní výživa řas pro jejich růst a hustotu. Lze aplikovat i samostatně nebo během kosmetického ošetření.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

metoda prodloužení řas pomocí umělých řas. Na vaší přírodní řasu se nalepí jedna řasa umělá. Výsledný efekt jsou krásné přirozené řasy s efektem nalíčení řasenky. Vzhled řas záleží na druhu zvolených řas a jejich délky. Tato metoda vyžaduje pravidelnou péči. Doplnění cca po 3 týdnech. Řasy je nezbytné pravidelně mýt a česat. Hygiena řas je nezbytně nutná. Tato metoda je vhodná například v létě, kdy se nechcete líčit nebo potřebujete, vypadat stále skvěle.

Prodlužování řas VOLUME efekt

Prodlužování řas pomocí jemných vějířku, které Vám zajistí bohatý objem. Je vhodná pro klientky, které vyžadují velký objem tzv. Russion lashes nebo Hollywood lashes, nebo pro klientky, které mají málo svých řas, a je nezbytné zvětšit objem

· 48 hodin po aplikaci řas si nemyjte oči a neplavte

· Vyhněte se mnutí očí.

· Nepoužívejte mechanické kleště.

· Používejte šetrné odličovací přípravky, bez přídavků olejů

· Nepoužívejte voděodolné řasenky.

· Při odstraňování očního make-upu buďte velmi opatrná.

· Na pročesávání řas používejte kosmetické kartáčky.

· Časté návštěvy sauny a páry mohou způsobit uvolnění spojů.

· Doporučujeme doplnění každé 3 – 4 týdny.