MICRONEEDLING / MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Tato metoda péče o pleť je jedna z nejoblíbenějších procedur anti age našich klientek. Pomocí derma pera zapracováváme aktivní látky dle potřeby a problémů pleti přímo do pokožky. Aktivní látky tak působí přímo v pleti pokožky a její účinnost se zvyšuje až o 80%, než aplikaci pouze na pleti. Touto metodou lze řešit problémy pleti jako jsou vrásky, rozšířené póry, povolená pleť, akné, pigmentace, kuperóza. Výsledky lze zvýšit kombinací s chemickými peelingy. 
Aplikujeme na oční vrásky, obličej, krk, dekolt, hydratace rtů a lze i řešit touto metodou celulitidu. Tato metoda je bezpečná a pro klientky příjemná. Není třeba se obávat bolesti.

HYDROLIFTING PŘÍSTROJOVÁ PROCEDURA

ROZJASNĚNÍ PLETI BIO C

kompletní péče o pleť: čištění ultrazvukovou špachtlí, vakuová dermabraze, úprava obočí, lehký chemický peeling, zapracování aktivních látek ultrazvukem –  masáž, lifting radiofrekvencí, maska s PDT lampou, závěrečná péče.

Rozjasnění pleti a prevence předčasného stárnutí. Tato procedura je vhodná pokud máte před akcí a chcete rozzářit, vypnout a vyhladit pleť. Bez olupování. Pokud se bojíte chemických peelingu, tento je vhodný pro start. Vhodný celoročně. 

JALUPRO GLOW - PEEL

TOP PROCEDURA - KOMBINACE JALUPRO GLOW - PEEL + MICRONEEDLING

včetně masky, obličej a posttraumatické péče

Neinvazivní BLEFAROPLASTIKA pomocí Plasma penem

Zákrok trvá přibližně 1 – 1,5h, efekt vydrží 9 měsíců až 3 roky. Lze opakovat nejdříve po 4 měsících. 

Hojení: u víček je nezbytné počítat s otoky 3 dny, obecně male stroupky přetrvávají 3 dny, kdy je nezbytné se vyhnout kontaktu s vodou a mastnými krémy a oleji, po 3 dnech je nezbytné mazat dle pokynů a 5 den intenzivně hydratovat přípravky dle doporučení.

Po 5-7 Vás čeká hladká a vypnutá pleť po několik měsíců.

Po zákroku je nezbytné používat ÚV faktor v jarních a letních měsících nonstop. Proto tuto proceduru zvažte v letním období. 

CHEMICKÝ PEELING

Chemické peelingy patří mezi naše oblíbené procedury v oblasti řešení různých problémů pokožky – vrásky, póry, akné, pigmentace, rosacea. Používáme několik chemických peelingu dle problému pleti. Sestavíme Vám léčebný plán na míru. 
Chemické peelingy jsou bezpečné a není třeba se jich bát. Ze strany klienta je ale nutné, dodržovat základní pravidla v péči pro úspěšný výsledek. SPF je nezbytné používat vždy po chemickém peelingu.

SAMOSTATNÉ ÚKONY a ÚKONY NAVÍC KE KOSMETICE

TEKUTÉ NITĚ

speciální liftingový přípravek pro instantní lifting. Speciální přípravek pro použití přes noc, smývání až po 8 hodinách. Má schopnost z pleti odstraňovat škodlivé toxiny a poskytuje instantní, liftingový efekt. Jedná se o 99% přírodní rozpustnou niť

HYDRATACE RTŮ

Cellazur prémiová péče pro elasticitu, znovu získání objemu a omlazení, speciální DNA derivát PN, který pomáhá obnově buněčné struktury a opravuje poškozené buňky

ALGINÁTOVÉ MASKY

speciální maska s aqua peptidy pro dokonalý omlazující efek

COLAGEN REAL MASKY

přikládací gelová paska s 76% francouzského kolagenu. Bohatý, výživný a šťavnatý koktejl kolagenu, peptidů a přírodních výtažků pro dokonalou pleť

ZVĚTŠENÍ RTŮ NEINVAZIVNÍM FILLEREM ZASÍŤOVANOU KYSELINOU HYALURONOVOU

hydratace a volume efekt pro plnější rty zasíťovanou kyselinou hyaluronovou, která v pleti vydrží déle. Procedura je včetně hydratační a klidnící masky a je prováděna microneedlingem.

VYPLNĚNÍ HLUBŠÍCH VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU

lokální aplikace microneedlingem zasíťované kyseliny hyaluronové do hlubších vrásek neinvazivní metodou. Lze aplikovat do partií, jako jsou nosoretní rýhy, glabela, čelo, oči nebo všechny tyto partie. Procedura vždy obsahuje post traumatickou masku. Cena je za partii nebo celý obličej.